Himalaya dolphin baby. Himalaya DOLPHIN BABY. The softest baby yarn baby blanket 2018-07-03

Himalaya dolphin baby Rating: 8,5/10 146 reviews

Szydełko drugi świat: Recenzja

himalaya dolphin baby

Wystarczy, że inna osoba weźmie tę samą włóczkę ale np. I'm using first class - not registered, not traced - international postal service - except during the winter holidays season, when I am standardly sending with registered mail. Włóczka Himalaya Dolphin Baby ma swoje zalety jak i wady. For more information, please, read the shipping policies. A mianowicie swoją fakturą i tym, że jest tak niesamowicie miękka. Nie przeczę, że jest niezwykle mięciutka i że całkiem przyjemnie się niej szydełkuje ale martwi mnie łatwość z jaką ten plusz odpada. Ze względu na to, że włóczka jest dość gruba, nie trzeba się dużo namachać aby wyszło coś dużego.

Next

DOLPHIN BABY

himalaya dolphin baby

Posiadaczka trójki najcudniejszych przyjaciół na świecie - Akina, Heleny, Ryszardy. Kolejnym minusem jest to, że przy pruciu z nitki na której jest przyczepiony plusz, zaczyna odpadać w niektórych miejscach, przy podwójnym pruciu tego samego kawałka wolałam uciąć nić i zacząć nowym kawałkiem, bo wyglądało to okropnie. O sypaniu się tego pluszu przy pruciu to słyszałam od klientek. Z jednego motka wyszedł mi kocyk o wymiarze: 47x24 cm. Jednak z drugiej strony grubość może być minusem, bo w stu gramach mieści się ok.

Next

Rękodzielnik Marty: Testowanie włóczki HiMALAYA Dolphin Baby

himalaya dolphin baby

Żona pewnego umundurowanego mężczyzny o gołębim sercu. Do tego jest grubiutka więc szybko przybywa robótki. Wyróżnia się tym, że przędza nie jest zrobiona z długich włókien a bardzo krótkich osadzonych na kilku długich nitkach dający efekt pluszu. . Córka cudownych rodziców - Marzeny i Darka.

Next

Himalaya DOLPHIN BABY. The softest baby yarn baby blanket

himalaya dolphin baby

Był już tyle razy macany, śliniony, dotykany i głaskany i nic jeszcze nie odpadło, więc myślę, że tak już zostanie : hej! Dywanik do łazienki z tej włóczki już kilka moich klientek robiło. Za tym wyłysiałym miejscem zaczął się zbierać nadmiar pluszu i nie dało się go przeciągać przez maskotkę. Przy zszywaniu dłuższego kawałka w miejscu gdzie miałam nawleczoną igłę wypadł mi cały plusz. Saying no will not stop you from seeing Etsy ads, but it may make them less relevant or more repetitive. Zainteresowałam się tą włóczką, bo chciałabym z niej zrobić kocyk dla mojej córeczki. Domestic shipments are made with a courier company please, provide tel. If you want registered, traced, priority shipment during the not so busy for the posts times, use the upgrade option.

Next

Szydełko drugi świat: Recenzja

himalaya dolphin baby

Używałam tutaj szydełka nr 4 mm. W najbliższej przyszłości będę bowiem robić kocyk dla pewnej małej istotki, która sobie rośnie w brzuszku ps. Powyżej - Kocyk z jednego motka wydawał mi się dość wąski stąd moja decyzja o dokupieniu drugiego motka. Efekt końcowy jest fantastyczny, wyrób jest bardzo miękki, nie widać żadnych szwów. If you want registered, traced, priority shipment during the not so busy for the posts times, use the upgrade option.

Next

HIMALAYA

himalaya dolphin baby

Robiony oczkami ścisłymi i półsłupkami na początkowych 60 oczkach łańcuszka. Na banderolce możemy znaleźć również instrukcję jak zrobić kocyk po angielsku. Przyznam, że kupiłam 1 motek i nie miałam w planach kupować kolejnego, ale w rezultacie dokupiłam drugi. Himalaya Dolphin Baby yarn is absolutely the softest bulky yarn there is! Przyjemnie się nią szydełkuje, widać wszystkie oczka co jest wielkim plusem zważywszy na jej fakturę. Czym mnie urzekła ta włóczka? Także jak dla mnie włóczka zdała test mimo tego małego minusu z supełkami, ale nie ona pierwsza, po za tym bo przerobieniu supełki znikają. Zaczęcie robótki magic ring też było dla mnie niemałym problemem. Ale to też wszystko zależy jak ściśle robi się daną robótkę.

Next

Himalaya Dolphin Baby

himalaya dolphin baby

Też tak miała, zaczęłam przyszywać uszy nie w tym miejscu co powinnam i przy wyciąganiu nitki połowa poodpadała i już przyszycie było dużo trudniejsze. Po pierwsze da tego, że parametry są zmienne. Domestic shipments are made with a courier company please, provide tel. Później zmądrzałam i szyłam baaardzo delikatnie, nie szarpałam za igłę tylko delikatnie palcami przeciągałam włóczkę. Ja nie miałam jakiegoś górnolotnego pomysłu - miał być kocyk dla kotów, potem chciałam zrobić taki mały dywanik do łazienki tak pod prysznic , ale po pertraktacjach kotów i męża został kocyk.


Next

Himalaya Dolphin Baby

himalaya dolphin baby

Mam nadzieję, że z maskotką nic się nie stanie. Na etykiecie producent zaleca druty 6,5 albo szydełko 4,5. Jetem ciekawa Twojej opinii jak wyląda misio po dwóch miesiącach użytkowania? Czy ktoś może już robił coś z tej włóczki i jak Wam poszło? To miałaś jakiegoś pecha z tymi supełkami: Jak na razie nikt mi nic takiego nie zgłaszał. Diabeł i anioł w jednym wcieleniu. Pozdrawiam Was serdecznie : Niedawno robiłam misia z tej włóczki i nie do końca jestem z niej zadowolona. Tak więc zacznijmy od informacji od producenta: Himalaya Dolphin Baby jest to 100 % poliester. Uważam, że włóczka jest warta swojej ceny, można z niej stworzyć miękkie za bardzo podkreślam miękkość, no ale po prostu musicie jej kiedyś dotknąć cuda.

Next