Ets 2 1 30. Steam Workshop :: Best Mods for ETS 2 (1.33.x Version) 2018-07-05

Ets 2 1 30 Rating: 5,8/10 1275 reviews

Euro Truck Simulator 2

ets 2 1 30

As a result, Euro Truck Simulator 2 will be skipping a version number, while American Truck Simulator will catch up to the same 1. Millet defalarca indirme yapıp aynı sorunla karşılaşmamış olur. We are looking forward to your feedback on this. Bu yöntemden sonraki girişte de aynı işlemin yapılması gerektiğini, bu haliyle de oyunun her defasında sıfırdan başladığını, oyunun kaydedilemediğini söyleyenler var. Millet defalarca indirme yapıp aynı sorunla karşılaşmamış olur. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,mail yolu ile bize ulaşabilirler. African countries: Morocco, Algeria, Tunisia, Libya, Egypt there is even a pyramid.

Next

1.30 » ETS2 mods

ets 2 1 30

Yılın simülasyonu ödülünü pek çok oyun incelemesinde alan Euro Truck Simulator 2, yarattığı güncellemeler ve yenilikler ile çekici özelliğini de oyunun içine yerleştirmiştir. It was initially released in 2012 and is still developed and updated by developers, so the game maintains its popularity between gamers. With the ets2 mods avaliable to download for free in our site you can add new trucks, maps, sounds, cars and other cool features to your game, all thanks to ets2mods. As a result, Euro Truck Simulator 2 will be skipping a version number, while American Truck Simulator will catch up to the same 1. Please visit for more information.

Next

SCS Software's blog: Euro Truck Simulator 2 Update 1.30

ets 2 1 30

Tekrar açtım ve eski profilimde oynamaya devam ettim. Yeni bir güncelleme gelene kadar 1. Baltık dlc si de mevcut. Therefore, there are no reasons why not to take this chance. Support: P1: P2: P3: P4: P5:. Norway, Sweden, Finland, England, France, Germany, Denmark, Poland, Czech Republic, Slovenia, Portugal, Spain, Greece, Italy.

Next

Game Trainers: Euro Truck Simulator 2 v1.30.2.2s (+15 Trainer) [FutureX]

ets 2 1 30

It may take a few minutes to load because the map is large. Bir öncesi sürümü yükleyin yeni sürümün steamden dolayı hata vermekte sürekli boşuna uğraşmayın bir öncekini yükleyip devam edin en iyisi yakında paylaşırlar yeni sürümüde. Hiç mod yok, tır durduğu yerde çalışsa bile kapanıyor oyun. Bir araç seçerek ve cinsiyetinizi belirleyerek oyuna başlıyor ve akabinde biriktirdiğiniz para miktarını da görevleri yerine getirerek arttırıyorsunuz. Then activate all parts in game and start. Detaylı bilgi verirseniz iyi olur. Ricam şudur; bu ve diğer mesajı görenler çözüm bulmaları halinde lütfen buraya yazsınlar.

Next

1.30 » ETS2 mods

ets 2 1 30

The mod should be at the top of the mod manager, because physical conditions and motors have to be overwritten in order to achieve the functionality. It can be much easier with Euro truck simulator 2 Maps Mods. Yeni bir güncelleme gelene kadar 1. Please save the original download link!!! Surprise your competitors and rule the game. Baltık dlc si de mevcut.

Next

ETS 2

ets 2 1 30

Oyunu indirdim kurdum açıldı sorun yoktu oynadım ve çıktım. Daha önceki hiç bir sürümünde hata yaşamadan oynadım ama bu 1. Tekrar aynı işlemi yapıp oyunu açtım ve yeni bir profil açtım. Paving the way for next week's major map expansion release, here we are with the official Update 1. Yeni açtığım profilde 1 teslimat yapıp oyunu elle kaydettim ve çıktım. The map includes two continents: Europe and Africa.

Next

1.30 » ETS2 mods

ets 2 1 30

Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun. Bu da Türk olan ve İngilizce bilmeyen oyun severlerin sevindiği bir gelişme olmuştur. Açarken Steam Cloudu Kullan seçeneğini deaktif ettim. It is a great opportunity to become faster than the rest of the players. Just as with the previous Open Beta releases - please keep in mind that this is still only a beta version of the update! Bu sorunu yaşayan 64 bit kullanan arkadaş var mı? The navigation is now capable of sending the driver back along the same stretch of the road if need be, which may seem trivial, but it actually required a total redesign of the underlying data structures. European countries: Norway, Sweden, Finland, England, France, Germany, Denmark,Poland, Czech Republic, Slovenia, Portugal, Spain, Greece, Italy. On the other hand, if you are concerned with mod compatibility and need to stay on the older version of the game for a time, there are still branches available on Steam giving you access to previous game versions.

Next

1.30

ets 2 1 30

Consider it a sneak-peek into what it is going to be like. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde Kaldırılıp size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Have you ever thought of having your own truck? Map of Russia 45 cities and Belarus 12 cities Map version: 1. We would like to thank everyone for their participation in the Open Beta, your support was awesome as always! Yalnız oyunu oynarken ilk 5 10 dk içinde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. An updated version of the card will please its changes with new patches, improved performance, detailed zoom and other attractions.

Next

SCS Software's blog: Euro Truck Simulator 2 Update 1.30 Open Beta

ets 2 1 30

Yeni açtığım profilde 1 teslimat yapıp oyunu elle kaydettim ve çıktım. Here are collected in Europe, America, Russia, Ukraine. How come we have skipped a version number? Special thanks Gricko, for their help in the construction of maps, correcting all the mistakes and shortcomings, as well as for new objects that make the game atmospheric. Burası dışında daha aktif bir site bulamadım. Extra information can become essential in completing the tasks on time.

Next